Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

SIA Yappy Kids pirkšanas nosacījumi internetā

Lūgums iepazīties un apstiprināt SIA “Yappy Kids” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40103862792, juridiskā adrese: Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012, Latvija) piedāvāto preču un pakalpojumu iegādes noteikumus:

1. SIA Yappy Kids piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību. Šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. 

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.yappy.lv; izstāžu zālē Zemitāna ielā 9, Rīgā; pa e-pastiem: [email protected], [email protected] vai pa telefonu +371 27293780. 

3. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. 

4. Mēbeles vai jebkura tekstila izstrādājuma datora bilde nevar 100% attēlot preces reālo skatu, tāpēc ka katrs monitors, mobilais ekrāns u.c. ierīces fotogrāfiju attēlo savās krāsās. Tāpēc mūsu bildes ir uzskātāmas par relatīvi informatīvām un reālais preces skats var nedaudz atšķirties. 

4.1. SIA Yappy Kids patur tiesības veikt izmaiņas izstrādājumos, to aksesuāros un detaļās iepriekš nebrīdinot par to pircēju. 

5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientas varētu saņemt informāciju par pasūtījuma statusu, instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju. Sīkāk par Jūsu datu drošību un izmantošanu varat iepazīties šeit: Privātuma politika

6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no divām preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Yappy Kids noliktavā: ”Dominante”, Ciedri, Ķekavas pagasts, Latvija, LV-2123 vai ar piegādi – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. 

7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. 

8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, tad pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected], norādot pasūtījuma numuru un datumu. Par preču atgriešanas nosacījumiem varam sīkāk iepazīties šeit: Atteikuma tiesības

8.1. Atcelt pasūtījumu iespējams tikai pirms tā izsūtīšanas. Tiklīdz pasūtījums ir nodots kurjeram uz piegādi, pasūtījuma atcelšana vairs nav iespējama. Šajā gadījumā ir jāveic preču atgriešana (skat. punktu 8.)

9. Visām precēm ir 24 mēnēšu garantija, sākot no preces saņemšanas dienas, kura ir noradīta preču pavadzīmē vai piegādes apstiprinājuma dokumentā. 

10. Atlaides un atlaižu kuponi darbojas no standarta cenas un nesummējas ar citām akcijām www.yappy.lv.

11.  Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ un tie ir:

11.1. prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā;

11.2. ir saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, nepareiziem līdzekļiem kopta prece;

11.3. ja izstrādājumā redzamas remonta pēdas;

11.4. dabiska elementu nolietojuma gadījumos (piemēram, izdilusi plastmasa vai riteņu brīvkustība u.t.t.);

11.5. ja preci pircējs ir izmantojis profesionāliem mērķiem (piemēram, preces tiek lietotas nevis privāti, bet publiskajās vietās);

11.6. ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā (kad par transportēšanu bija atbildīgs pats pircējs). 

11.7. Pirms montāžas nepieciešams novērtēt mēbeļu detaļas, ka tām nav acīmredzamu ražošanas defektu. Ja defekti ir atrasti (skrāpējumi, plaisas, iespiedumi utt.) obligāti ziņot par to uz [email protected] un montāžu mēbelēm neuzsākt! Pēc montāžas detaļas un/vai mēbeles ar defektiem netiek apmainītas vai atmaksāta nauda.

12. Saņemot preci pie kurjera, klients ir atbildīgs par preču saņemšanu. Saņemšanas brīdī klientam obligāti ir jāpārbauda, ka iepakojumam nav acīmredzamu defektu. Ja tie ir konstatēti, klientam ir jāinformē kurjers un jāatzīmē šis fakts saņemšanas dokumentos vai pie kurjera elektroniskajā terminālā. Ja iepakojuma defekti netiks atzīmēti pie preču saņemšanas, tiks uzskatīts, ka preces ir piegādātas labā stāvoklī un defekti radušies pēc saņemšanas. 

13. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi [email protected]. Sūdzība tiks izskatīta 5 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

14. Interneta veikals www.yappy.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

Jautājumu gadījumā var zvanīt +371 27293780 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]