Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyGum apmalītes

.

Arvien aktuālāk kļūst jautājums par apmalīšu izmantošanu gultiņām. Vai tā ir modes tendence? Vai apmalītes ir svarīgas mazulim? Daudzi uzskata, ka tas ir nepieciešams, taču netrūkst arī oponentu. Mūsuprāt, apmalītēm jābūt ne tikai skaistām, bet arī ...

Lasīt tālāk

YappyMemory - saldākam miegam

.

Mūsu bērni ir pati dārgakā dāvana, ko esam dzīvē saņēmuši, tādēļ vēlamies sniegt tiem tikai to pašu labāko. Gan mazuļa gultiņa, gan rati tiek izvēlēti, pēc vecāku domām, ērtākie, drošākie, stabilākie utt. Šādu sarakstu var papildināt ar daudz un dažādām lietām. Šoreiz mēs vēlamies pastāstīt, cik ļoti svarīga ir pareiza matrača izvēle jaundzimušajam...

Lasīt tālāk

Jau daudzus gadus Tilibs&Lācis sadarbojas ar YappyKids.

.

Mūsu kopīgi realizētie projekti ir kļuvuši populāri un ļoti iecienīti ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Izstrādājot ...

Lasīt tālāk

Sedziņas izvēle jaundzimušajam

.

Pirmos dzīves mēnešus mazulis lielāko dienas daļu pavada guļot. Tāpēc ir jāizvēlas piemērotākā sedziņa, lai bērnam būtu gan patīkami, gan droši.
Kā izdarīt pareizu izvēli, lasi rakstā.

Lasīt tālāk

YappyKids gaidīs Jūs Kind&Jugend 2018 izstādē, Vācijā.

.

Jūs atradīsiet YappyKids stendu hallē 11.1, Stenda nr. B020

20. - 23. septembrī, 2018. gadā.

Lasīt tālāk

Piecu „S” teorija (Five S) jeb kā nomierināt raudošu mazuli.

.

Ikviens bērniņš ir īpašs, lolots un gaidīts. Tāpat kā pieaugušajiem, katram mazulim ir savas rakstura īpašības. Neslēpsim - raudošs mazulis var sagādāt vecākiem grūtības kārtīgi izgulēties. Daudzas bezmiega naktis pakļauj gan bērna māmiņu, gan tēti augstākai stresa uzņemšanai, kas vēlāk atsaucas gan uz veselību, gan pāra kopdzīvi utt. Turklāt, bērniņš aug un attīstās arī miegā!
Dr. Hārvijs Kārps 1981. gadā, apciemojot Kung San cilti, ievēroja dažas lietas, kas palīdz rast risinājumu mazuļa nomierināšanai.

Lasīt tālāk

Strauji attīstoties, mēs meklējam jaunu kolēģi – klientu apkalpošanas speciālistu!

.

Gulēšanas atbalsta spilvens grūtniecēm un tā priekšrocības.

.

YappyKids piedāvā Jums jaunu produktu - spilvenu grūtniecēm. Šoreiz YappyKids komandas speciālisti ir izstrādājuši atbalsta spilvenu grūtniecēm, kas radīts ar mīlestību un rūpību, lai nodrošinātu topošajai māmiņai ērtu miegu un atpūtu.

Lasīt tālāk

YappyKids „Kids Time” 2018 izstādē Polijā!

.

YappyKids piedalās 9. starptautiskajā bērnu produktu izstādē "KIDS TIME" Polijā!

Lasīt tālāk

Kā izveidot bērnistabu uz vairākiem gadiem?

.

YappyKids eksperti atraduši vienkāršu un ekonomisku risinājumu, kā noformēt un aprīkot bērnistabu, lai to varētu izmantot arī vairākus gadus uz priekšu.

Lasīt tālāk