Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs
PĀRSLĒGTIES UZ DESKTOP VERSIJU

Blogs

YappyKids gaidīs Jūs Kind&Jugend 2018 izstādē, Vācijā.

.

Jūs atradīsiet YappyKids stendu hallē 11.1, Stenda nr. B020

20. - 23. septembrī, 2018. gadā.

Lasīt tālāk

Piecu „S” teorija (Five S) jeb kā nomierināt raudošu mazuli.

.

Ikviens bērniņš ir īpašs, lolots un gaidīts. Tāpat kā pieaugušajiem, katram mazulim ir savas rakstura īpašības. Neslēpsim - raudošs mazulis var sagādāt vecākiem grūtības kārtīgi izgulēties. Daudzas bezmiega naktis pakļauj gan bērna māmiņu, gan tēti augstākai stresa uzņemšanai, kas vēlāk atsaucas gan uz veselību, gan pāra kopdzīvi utt. Turklāt, bērniņš aug un attīstās arī miegā!
Dr. Hārvijs Kārps 1981. gadā, apciemojot Kung San cilti, ievēroja dažas lietas, kas palīdz rast risinājumu mazuļa nomierināšanai.

Lasīt tālāk

Strauji attīstoties, mēs meklējam jaunu kolēģi – klientu apkalpošanas speciālistu!

.

Gulēšanas atbalsta spilvens grūtniecēm un tā priekšrocības.

.

YappyKids piedāvā Jums jaunu produktu - spilvenu grūtniecēm. Šoreiz YappyKids komandas speciālisti ir izstrādājuši atbalsta spilvenu grūtniecēm, kas radīts ar mīlestību un rūpību, lai nodrošinātu topošajai māmiņai ērtu miegu un atpūtu.

Lasīt tālāk

YappyKids „Kids Time” 2018 izstādē Polijā!

.

YappyKids piedalās 9. starptautiskajā bērnu produktu izstādē "KIDS TIME" Polijā!

Lasīt tālāk

Kā izveidot bērnistabu uz vairākiem gadiem?

.

YappyKids eksperti atraduši vienkāršu un ekonomisku risinājumu, kā noformēt un aprīkot bērnistabu, lai to varētu izmantot arī vairākus gadus uz priekšu.

Lasīt tālāk

Piedalies YappyKids ziedošanas akcijā, nopērkot Yappylux paladziņu!

.

Tuvojoties Ziemassvētkiem , sākot ar 27.11.2017 ,YappyKids komanda kopā ar Jums vēlas sniegt palīdzīgu roku bērnu namam Dobelē! Nepalieciet malā un dāvāsim prieku kopā!

Lasīt tālāk

Kā mazināt alerģiskas vides veidošanos bērnistabā?

.

Gaidot bērniņu, ikviens vecāks vēlas nodrošināt savam mazulim pašu labāko, drošāko un veselībai nekaitīgāko - pēc šiem principiem izvēloties mēbeles, gultas veļu, rotaļlietas un vēl daudz ko citu. Lai gan pirms bērniņa dzimšanas ir grūti paredzēt pret ko mazulim varētu veidoties alerģiska reakcija, YappyKids komanda sniedz Jums dažus ieteikumus, kā radīt mazuļa bērnistabā nealerģisku vidi.

Lasīt tālāk

Piecas idejas, ko uzdāvināt jaundzimušajam līdz 35 EUR!

.

Radinieku vai draugu ģimenē ir piedzimis bērniņš un jūs esat uzaicināti raudzībās? YappyKids eksperti ir sagatavojuši 5 izcilas dāvanu idejas jaundzimušajiem, kuras palīdzēs jums izvēlēties ne tikai skaistu, bet arī noderīgu dāvanu. Jūs piekritīsiet, ka šodien mazuļiem domāto preču sortiments ir tik plašs, ka izvēlēties tiešām nav viegli.

Lasīt tālāk

YappyKids gaidīs Jūs Kind&Jugend 2017 izstādē, Vācijā.

.

Jūs atradīsiet YappyKids stendu hallē 11.1, Stenda nr. A-038.

14.-17. septembrī, 2017. gadā.

Lasīt tālāk