Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

SIA “Yappy Kids” Privātuma politika 

Mēs rūpējamies par Jūsu privātumu un personas datu drošību. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), mēs nodrošinām jums īpaši caurskatāmu un godīgu Jūsu personas datu apstrādi. 

1. SIA “Yappy Kids” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40103862792, juridiskā adrese: Zemitāna iela 9, Rīga, LV-1012, Latvija) (turpmāk – YappyKids), ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Eiropā.

Šī Privātuma politika izskaidro, kā YappyKids apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko YappyKids ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

Personas datu ievākšana un izmantošana

2. Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat YappyKids pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Regulas noteikumi.

3. SIA „Yappy Kids” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.yappy.lv paziņojums par pasūtījuma statusa maiņu, par pasūtījumu precizējošie jautājumi vai jaunumi un akcijas piedāvājumi (bet ne biežāk kā divas reizes mēnesī).

4. Jūs esat informēts, ka lietojot interneta vietni www.yappy.lv, SIA „Yappy Kids” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.yappy.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

4.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

4.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

4.3. www.yappy.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

4.4. IP adreses;

4.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.yappy.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.


Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

5.SIA “Yappy Kids” apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:

 • -Pakalpojumu un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana
 • -Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana
 • -Biznesa plānošanai un analītikai
 • -Personāla atlase un vadība
 • -Pieteikumu izskatīšanai un apstrādei
 • -Jaunumu izsūtīšana

6. SIA “Yappy Kids” apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

 • -Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde
 • -Leģitīmās intereses nodrošināšanai
 • -Līguma noslēgšanai vai izpildei
 • -Datu subjekta piekrišana


Personas datu glabāšanas ilgums

7. SIA “Yappy Kids” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

 • -kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA “Yappy Kids” var realizēt savas leģitīmās intereses;
 • -kamēr SIA “Yappy Kids” pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • -kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.


Sīkdatnes

8. Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātas sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot SIA “Yappy Kids” mājas lapu un, izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, sīkdatnes ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.


Kāpēc SIA “Yappy Kids” izmanto sīkdatnes?

9. SIA “Yappy Kids” izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

 • -sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
 • -mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;
 • -iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;
 • -uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

10. Sīkdatņu ietvaros veiktās personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir SIA “Yappy Kids” leģitīmā interese.

11. SIA “Yappy Kids” neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc SIA “Yappy Kids” informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa Jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai atbilstoši likuma prasībām.

12. SIA „Yappy Kids” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.yappy.lv lietotājs paliks anonīms.


Trešo personu sīkdatnes

13. SIA “Yappy Kids” mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.


Sīkdatņu kontrole

14. Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija –www.youronlinechoices.com/lv).

15. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.


Personas datu saņēmēji un datu glabāšanas ilgums

16. Likumā noteiktos gadījumos SIA “Yappy Kids” var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat SIA “Yappy Kids” var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

Lai nodrošinātu jums atbilstošus pakalpojumus, mēs nosūtām Jūsu personas datus saviem partneriem:

- Kurjeru pakalpojumu uzņēmumi, kas Jums piegādā preces Jūsu norādītajās adresēs;

- Mūsu ražotāji-partneri, kas Jums tieši piegādā preces (piemēram, rezerves daļas);

- Finanšu pakalpojumu uzņēmumi, ar kuriem Jūs noslēdzat līgumu par preču pirkšanu uz nomaksu;

- Uzņēmumi, kas nodrošina zvanu centru pakalpojumus;

- Uzņēmumi vai privātie meistari, kas sniedz mēbēļu salikšanas un brāķu labošanas pakalpojumus;

- Uzņēmumi (noliktavas), kas nodrošina preču sagatavošanu izsniegšanai kurjeriem un klientiem;

- Tirgdarbības un mārketinga pakalpojumu uzņēmumi;

- Uzņēmumi, kas nodrošina sniegtā pakalpojuma kvalitātes novērtēšanu.

16.1. Jūsu personas dati, kuri tiek apstrādāti uz Jūsu piekrišanas pamata, tiek apstrādāti un glabāti līdz Jūsu piekrišanas atcelšanas dienai.

 


Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

17. Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus SIA “Yappy Kids” par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums: rakstveidā, iesniedzot SIA “Yappy Kids” birojā Rīgā, Zemitāna iela 9, LV-1012, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;

18. Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

19. SIA “Yappy Kids” veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

20. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.


Tiesības atsaukt piekrišanu

21. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: [email protected].

22. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

23. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu [email protected]. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils.


Izmaiņas Privātuma politikā

24. SIA “Yappy Kids” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.yappy.lv.