Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

Par YappyKids 

Veidojam sapņus jaunajiem pētniekiem kopš 2015. gada.

YappyKids komanda sevi veltījusi izcilu bērnu mēbeļu, tekstilistrādājumu un matraču radīšanai kopš 2015. gada. Mūsu stāsts sākas ar Frolovu ģimenes vadītu uzņēmumu, kas atrodas Latvijā. Mums YappyKids ir vairāk nekā tikai zīmols - tas ir darbs, kuru mīlam, apliecinājums mūsu uzticībai pret kvalitāti un ceļojums, kurā mēs katru dienu dodamies, lai bērnība kļūtu par sapņu piepildījumu. 

Mūsu ceļojums

Frolovu ģimene, ar savu nerimstošo aizraušanos radīt labāko jūsu bērniem, ir bijuši YappyKids dzinējspēks. Mēs saprotam, ka bērnu istabām ir jābūt vairāk nekā tikai funkcionālām - tām ir jābūt arī mājīgām un drošām. 

Izveidots Latvijā, mīlēts visā pasaulē 

No saviem necilajiem pirmssākumiem Latvijā esam izauguši, lai piepildītu bērnu un vecāku sapņus visā pasaulē. Ar stingru pamatu savā dzimtajā zemē esam izpletuši spārnus, lai savus produktus eksportētu uz vairāk nekā 15 valstīm. YappyKids zīmols ir kļuvis par sinonīmu kvalitātei un inovācijām ar latviešu šarma pieskārienu.

Iztēles pasaule gaida

Izvēloties YappyKids produktus, Jūs ne tikai iegādājaties mēbeles, tekstilizstrādājumus vai matračus. Jūs veicat ieguldījumu sapņu pasaulē, kur Jūsu bērna iztēlei nav robežu. Laipni lūdzam YappyKids, kur bērnība tiek pārvērsta piedzīvojumā. 

Mūsu misija

YappyKids misija ir radīt bērnības brīnumus. Mēs izstrādājam un ražojam augstas kvalitātes bērnu mēbeles, tekstilizstrādājumus un matračus, kas iedvesmo radošumu, padara telpas drošas un sagādā prieku ģimenēm visā pasaulē.

Pievienojieties mums, lai īstenotu sapņus. Izpētiet mūsu burvīgās kolekcijas jau šodien.