Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

SVARĪGI: Veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!

Bērnu gultiņu un citu mēbeļu ražošanā, YappyKids īpašu uzmanību pievērš kvalitātei, standartiem un izmantojamiem materiāliem.

Lai pārliecinātos, ka gultiņas ir drošas un izturīgas, "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts" nodrošināja testēšanu atbilstoši striktiem ES normatīviem.

YappyKids izturēja testu ar atzinību. PDF (nospiediet, ja vēlaties saņemt vairāk informācijas).

Koksne: veikalos var iegādāties bērnu gultiņas no priedes, bērza, dižskābārža, kā arī metāla gultiņas, kokskaidu un lamināta gultiņas.  

Kompānijas YappyKids izvēle ir bērzs vai speciāli atlasīta bezzaru priede, kas neizdala sveķus. Bērzs – tas ir koks, spējīgs piepildīt cilvēku ar milzīgu spēku. Pēc enerģētikas (tas ir līdzīgs ozolam). Tādēļ mēbeles un izstrādājumi no bērza ir ar lielu ārstējošo spēku. Īpaši labvēlīgs ir bērzs, pēc tautas ticējumiem, bērniem un grūtniecēm. 

Kvalitāte: katru kompānijā YappyKids ražoto produkcijas partiju pārbauda neatkarīgie eksperti. Kontroles gaitā tiek pārbaudīta funkcionalitāte, pārklājuma kvalitāte un mezglu savienojumi. Vēl viena gultiņa no katras partijas tiek iznīcināta pie spēka slodzes pārbaudes.     

Krāsas un lakas: bērnu gultiņu apstrādē, YappyKids ļauj ražotājiem izmantot tikai ūdens materiālus. Kā kvalitātes standartu mūsu kompānija nosprauda sev augstu latiņu un izmanto materiālus, kuri atbilst bērnu rotaļlietu normai EN: 71-3.

ЕS standarti: visi izstrādājumi tiek ražoti atbilstoši Eiropas Savienības standartiem. Tādā veidā bērnu gultiņas atbilst EN 716-1:2008+A1:2013.

Patenti: visi kompānijas YappyKids bērnu mēbeļu dizaini, kā arī pats zīmols patentēts Latvijas Republikas Patentu valdē, kuras tiesības attiecas uz visu Eiropas Savienību.

Par mums stāsta mūsu klientu bildes!

YappyKids ekspertu padomi:

Kā izvēlēties gultu?

Kādu matraci izvēlēties?