Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

Kvalitātes nodrošināšana

Uzņēmumā YappyKids kvalitāte ir mūsu stūrakmens. Mēs lepojamies ar katra mūsu radītā produkta meistarību un drošību, nodrošinot, ka Jūsu bērna labklājība ir mūsu galvenā prioritāte.

Atbilstība ES standartiem

Mūsu gultiņas ir rūpīgi izstrādātas saskaņā ar Eiropas Savienības standartu EN 716. Tas nozīmē, ka Jūsu bērna miega vide ir veidota tā, lai atbilstu stingriem drošības kritērijiem, nodrošinot vecākiem sirdsmieru.

FSC sertificēts koks

Mēs ticam ilgtspējībai, tāpēc savos produktos izmantojam arī FSC (Forest Stewardship Council) sertificētu koksni. Tas nodrošina, ka mūsu izmantotā koksne tiek iegūta atbildīgi, tādējādi atbalstot mūsu saistības attiecībā uz vidi.

Materiāli uz ūdens bāzes

Mēs piešķiram prioritāti Jūsu bērna veselībai un videi. Visi izmantotie pārklājuma materiāli ir uz ūdens bāzes, nodrošinot, ka mūsu izstrādājumos nav kaitīgu ķīmisku vielu vai toksīnu. Jūsu bērna drošība ir vissvarīgākā un mūsu mērķis ir nodrošināt viņiem drošu un veselīgu vidi.

OEKO-TEX sertificēti tekstilizstrādājumi

Mūsu tekstilizstrādājumiem ir prestižais OEKO-TEX sertifikāts, kas apliecina, ka tie nav toksiski. OEKO-TEX sertifikācija garantē, ka mūsu tekstilizstrādājumi nesatur kaitīgas vielas, nodrošinot Jūsu bērnam maksimālu komfortu un drošību.

Jūsu bērna drošība, mūsu solījums

YappyKids mērķis ir radīt drošas un videi draudzīgas telpas, lai Jūsu bērns varētu attīstīties. Mēs darām visu, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti ne tikai atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, bet arī pārsniedz tos, nodrošinot Jums mieru, izvēloties YappyKids produkciju.

Patenti: visi kompānijas YappyKids bērnu mēbeļu dizaini, kā arī pats zīmols patentēts Latvijas Republikas Patentu valdē, kuras tiesības attiecas uz visu Eiropas Savienību.

Par mums stāsta mūsu klientu bildes!

YappyKids ekspertu padomi:

Kā izvēlēties gultu?

Kādu matraci izvēlēties?