Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyClassic skapis un kumode ar YappyLa:le gultiņu

1 002,54 € 1 078,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Produkta kods: 245
Pieejamība: Ir noliktavā
Pieejamas krāsas

YappyClassic skapis ir pārdomāts, lai būtu ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī atbilstošs drošības standartiem, kā arī lieliski iederētos kopā ar YappyKids kumodēm un gultiņām.

Pievēršot uzmanību tās četrstūra formai, var ievērot, ka patiesībā visi stūri ir noapaļoti, novēršot iespējamību bērnam savainoties.  

Divdurvju skapis ar atvilktni apakšā nodrošinās pietiekamu plašumu, lai saliktu tajā visu nepieciešamo. Skapis ir sadalīts divās daļās – vienā pusē iespējams pakarināt drēbes uz divām metāliskām stangām, otrā – plaukti, kur novietot apgērbu.

Skapja durvis ir aprīkotas ar soft-stop funkciju, kas nodrošinās klusu durvju aizvēršanu.

 

Materiāls: MDF/Bērzs

Lakas un krāsas uz ūdens bāzes.


YappyClassic kumode ir pārdomāta, lai būtu ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī atbilstoša drošības standartiem.

Kumodē iebūvētās 3 atvilktnes nodrošinās pietiekamu plašumu, lai saliktu tajā visu nepieciešamo. Tās vadotnes ir teleskopiskas, kas dod iespēju atvērt atvilktnes līdz pašai aizmugurei.

Komplektā nāk koka pārtinamā virsma, izmērā: 75x55cm

To var uzlikt gan no kreisās, gan no labās puses.

Pārtinamā virsma ir noņemama, lai mazulim izaugot, Jums nebūtu jāmaina arī kumode.

 

Materiāls: MDF/Bērzs

Lakas un krāsas uz ūdens bāzes.


YappyLa:le – tas ir YappyKids augstākais ražošanas sasniegums. Pats nosaukums La:ltulkojumā no austrumu valodām nozīmē tulpi. Ja paraugās uz gultiņu, tad var saskatīt lēni plaukstošu ziedu. YappyKids šo tulpi vissīkākajās detaļās ir piepildījis ar savu mīlestību. Eleganto galvgali nostiprina izliektas listītes, fiksēto sānu daļu rotā viļņveida dekors. Jūs patīkami pārsteigs pusaudžiem paredzēts sānsko iespējams nolaist – tas arī ietilpst cenā un komplektā. 

NEW YappyKids komanda pēc ilgiem pētījumiem un izzināšanas ir uzlabojusi mūsu vienu no skaistākajām un elegantākajām gultām – YappyLa:le. Tās krāsā tiek piejaukti sudraba joni. Sudrabu izsenis zina, pateicoties tā antibakteriālajām, dezinficējošajām un dziednieciskajām īpašībām. Laboratoriskos pētījumos parādīts, ka sudraba ietekmē vīrusi, parazītiskās sēnītes un patogēnās baktērijas dažu minūšu laikā pilnībā iet bojā vai tiek apturēta mikroorganismu vairošanās. 

Bet šis nav vienīgais jauninājums YappyLa:le gultiņai. Tās konstrukcija tagad ir daudz masīvāka, kas piešķir gultiņai bagātāku skatu un lielāku stabilitāti. Kā arī, gultiņas nolaižamā mala atbilst jaunākajiem Eiropas standartiem – tā fiksējas gan apakšējā, gan augšējā pozīcijā.

Iepazīstieties ar video par gultiņu YappyLa:le (4K kvalitāte) un ieslēdziet skaņu :)

Materiāls: ekskluzīvais dižskābardis

Komplektā ietilpst īpašs pusaudžiem paredzēts sāns, kuru ir iespējams nolaist (skatīt foto)

Rekomendējamais matrača izmērs: 120x60cm

3 matrača bāzes augstumi

Ar vienas rokas palīdzību nolaižams sāns 

YappyProtection: speciālas plastikāta uzlikas

YappyLuxCastors: itāļu gumijoti riteņi ar bremzēm (nav uz foto, bet nāk līdzi komplektā)

Vienu sānu var noņemt nost


Tiek ražota pēc ES standarta: EN 716-1:2008 + A1:2013

Lakas un krāsas uz ūdens bāzes 

Lūdzu, ņemt vērā, ka gultiņa tiek ražota no dabīga koka, tāpēc sānu redelēm izliekums var mazliet atšķirties.1 002,54 € 1 078,00 €