Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

Premium YappyEco 120*60 matracis

170,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Garums: 120cm
Platums: 60cm
Biezums: 9cm
Piegādes izmaksas : 1,00 EUR
Piegādes laiks Baltijā: 2-5 business days
Piegādes laiks EU: 5-8 business days
Produkta kods: 288
Pieejamība: Ir noliktavā

YappyKids ekspertu komanda piedāvā 100% dabīgu matraci. Tā ražošanā ir izmantoti vieni no ekskluzīvākajiem ekoloģiskajiem materiāliem, kas šobrīd pieejami.

Matracim ir vairāki slāņi, kas nodrošina izcilu komfortu un nepieciešamo stingrību, lai mazulis attīstītos un augtu vesels.

Matrača kodolā ir divi biezi slāņi – katrs aptuveni 3 cm – zirga sari un sizāls. Tie nodrošina matracim stingru formu, un tajā pašā laikā arī nepieciešamo elastību un atsperīgumu.

Zirga sari veido perfektu mikroklimatu un nodrošina komfortu dažādās temperatūrās. Kā arī šim materiālam piemīt ātri žūstošas īpašības, kas ir īpaši svarīgi bērnu matračiem.

Sizāls uztur labu mikroklimatu, nodrošina labu gaisa caurlaidību. Tas ir kluss – mazulim veļoties gultiņā – nebūs lieku trokšņu, kas varētu to pamodināt.

Šie abi slāņi ir ietīti apvalkā – no vienas puses kamieļa vilna, no otras – kokvilna.

Kamieļa vilnai piemīt laba termoregulācija – tā nodrošinās labu miegu gan karstā, gan vēsā laikā.

Kokvilna ir ļoti gaisu caurlaidīgs materiāls, tāpēc ķermenis mazāk svīst.

Matrača pārvalks ir gatavots no bambusa. Tas pārsteigs ar savu nepārspējamo maigumu. Bambusam piemīt dabiski antibakteriālie elementi, kas atrodas tā šķiedrās un tas neļauj baktērijām vairoties.

Noskaties mūsu video par YappyKids Premium Air un Eco matračiem, kas notekti palīdzēs uztaisīt pareizu izvēli:

Un, protams, veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!

170,00 €
Citi produkti