Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyMemory 120*60 matracis

105,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Garums: 120cm
Platums: 60cm
Biezums: 9cm
Produkta kods: 208
Pieejamība: Ir noliktavā
Pieejamas krāsas

YappyKids ir Latvijas zīmols! 

 

YappyKids komanda ir radījusi pavisam jaunu un inovatīvu YappyMemory matraci, lai Jūsu mazulis baudītu ciešāku un veselīgāku miegu. Mazulis miegā ne tikai atpūšas, bet arī attīstās un aug, tādēļ jānodrošina vislabākais, lai bērns izaugtu veselīgs un spēcīgs.

YappyMemory matracis ir ortopēdisks, anti-alerģisks un nodrošina veselīgu un pilnvērtīgu miegu mazulim no piedzimšanas līdz pat brīdim, kad zīdaiņu gultiņa vairs netiks lietota.

 

YappyMemory ir divpusējais matracis. No vienas (stingrās) puses iekšējam blokam mēs izmantojam jūras aļģes, bet no otras (mīkstākās) puses “memory” putas, kas pielāgojas bērna ķermenim un veido vislabāko formu gulēšanai.

 

Matrača pildījums:

 - jūras alģes, kas bagātas ar jodu un minerāliem. Stiprina bērna imūno sistēmu, kā arī nodrošina veselīgu miegu;

 - elastīgs porolons, kura sastāvā ir eco-draudzīgs anti-alerģisks materiāls, nodrošina lielu elastību. Tas ir ortopēdisks, kā arī saglabā formu ļoti ilgi;

 - memory putas, kas sastāv no eco-draudzīga materiāla, pielāgojas ķermenim, neradot spiedienu, kamēr bērns guļ.

 

Matrača pārvalks ar Aloe Vera, kas nodrošinās gaisa caurlaidību, temperatūras regulāciju un pareizu mikroklimatu. To ir iespējams noņemt un mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

 

Un, protams, veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!


Noskaties mūsu video par matrača izvēli:

105,00 €
Citi produkti