Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyWool 120*60 matracis

69,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Garums: 120cm
Platums: 60cm
Biezums: 9cm
Produkta kods: 52
Pieejamība: Nav noliktavā. Vai veikt priekšpasūtījumu?
Pieejamas krāsas

YappyKids ir Latvijas zīmols! 

Lasiet arī mūsu rakstu par bērnu matrača izvēli (click).

YappyWool – tas ir Latvijā ražotais YappyKids divpusējais matracis. No vienas puses iekšējam blokam mēs izmantojam 6cm biezu kokosa šķiedru, bet no otras puses aptuveni 2cm biezu vilnas slāni. 

Mēs rekomendējam, lai bērns līdz 1,5 gada vecumam gulētu uz kokosa puses, bet pēc mugurkaula muskuļu nostiprināšanās var pārgriezt matraci uz mīkstāku pusi ar vilnu.

Kādēļ Jums jāpievērš uzmanība matracim ar vilnu?

1. Matrača sastāvā esošā vilna vienmēr labāk saglabās mazuļa siltumu rudens-ziemas periodā.

2. Vilna mūsu matracī – tas ir elektroneitrāls materiāls. Rezultātā matracis un mazuļa organisms netiek elektrizēti, paliek neitrāli.

3. Ārstnieciskās īpašības. Vilnas šķiedras sastāvā ir dabīgs vilnas vasks. Šī viela, kas bieži tiek izmantota pretiekaisuma un antialerģiskos līdzekļos, iedarbojas uz ādas receptoriem, uz tās virsmas aktivizējot reģenerācijas procesus un paātrinot skrāpējumu, griezumu un citu bojājumu sadzīšanu.


Tostarp YappyWool matracis tiek ražots bez līmes izmantošanas. Kokosa un vilnas slāni mēs sašujam kopā, iegūto pildījumu ietinam kokvilnas (90%) un vilnas (10%) audumā, lai kokosa šķiedras matiņi mazulim netraucētu gulēt.

Bet matrača pārvalku mēs izgatavojam no 100% kokvilnas, ko 40 grādu temperatūrā var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

Kokvilnai arī ir OEKO TEX sertifikācija.

Noskaties mūsu video par matrača izvēli:

Un, protams, veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!

69,00 €
Citi produkti