Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyIcon bērnu gultiņa 140.70 cm

479,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Garums: 1470 mm
Augstums: 1050 mm
Platums: 755 mm
Produkta kods: 86
Pieejamība: Nav noliktavā. Vai veikt priekšpasūtījumu?
Pieejamas krāsas

Apskatīt klientu atsūtītās bildes

YappyKids ir Latvijas zīmols! 

YappyKids sadarbība ar TL design ir izstrādājis, ko pavisam jaunu un ekskluzīvu Jūsu mazulim - YappyIcon gultiņa, kas ne tikai ir 100% ražota Latvijā, bet arī rūpīgi veidota no cietas koksnes augstvērtīgiem materiāliem -ozolu un bērzu, ļaus mazulim justies droši un pasargāti gluži kā atrodoties vecāku stiprajās, bet maigajās rokās.

Tās viens no materiāliem - ozols - dižskābārža dzimtas koks- ir spēka, enerģijas un izturības simbols, kā arī latvietim tas vienmēr saistās ar Tēvzemes mīlestības apliecinājumu. Ne par velti ozols tiek dēvēts par dižkoku.

Ražošanas procesā apvienojot šos abus spēcīgos materiālus un izmantojot lakas un krāsas tikai uz ūdens bāzes, YappyKids komanda ir padomājusi, lai YappyIcon būtu izcils piemērs ilgnoturīgai, dabīgai un mazulim nekaitīgai gultiņai, apvienojot drošību, simboliku un funkcionalitāti vienā produktā.

Uzmanību: YappyIcon ir pieejama arī izmērā 120 x 60 cm

YappyIcon gulta ar izmēru 140 x 70 ir izstrādāta ar iespēju to transformēt - noņemot abas sānu malas un atsevišķi piepērkot mazo gultas galu iegūsiet pavisam cita dizaina gultu!

3 matrača bāzes augstumi

Materiāls : Bērzs un Ozols

Rekomendējamais matrača izmērs: 140 x 70 cm

Tiek ražota pēc ES standarta.

Matrača bāzes augstumi:

1. augstums: 70 cm + 9 cm matracis

2. augstums: 55 cm + 9 cm matracis

3. augstums 30 cm + 9 cm matracis

Un, protams, veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!

Iepazīstieties ar video un ieslēdziet skaņu! :)


Noskaties mūsu video par gultiņas izvēli - click.

479,00 €
Citi produkti