Pirkuma karte

0 gabals - 0,00 €
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs

YappyIcon gultiņa 120 x 60 cm un YappyIcon kumode

 YappyIcon gultiņa 120 x 60 cm un YappyIcon kumode  
794,22 € 854,00 €
ĀRĒJIE IZMĒRI:
Produkta kods: 169
Pieejamība: Ir noliktavā
Pieejamas krāsas

YappyKids ir Latvijas zīmols! 


YappyIcon gultiņa

YappyKids ir Latvijas zīmols! 

YappyKids sadarbība ar TL design ir izstrādājis, ko pavisam jaunu un ekskluzīvu Jūsu mazulim - YappyIcon gultiņa, kas ne tikai ir 100% ražota Latvijā, bet arī rūpīgi veidota no cietas koksnes augstvērtīgiem materiāliem - ozolu un bērzu, ļaus mazulim justies droši un pasargāti gluži kā atrodoties vecāku stiprajās, bet maigajās rokās.

Tās viens no materiāliem - ozols - dižskābārža dzimtas koks- ir spēka, enerģijas un izturības simbols, kā arī latvietim tas vienmēr saistās ar Tēvzemes mīlestības apliecinājumu. Ne par velti ozols tiek dēvēts par dižkoku.

Ražošanas procesā apvienojot šos abus spēcīgos materiālus un izmantojot lakas un krāsas tikai uz ūdens bāzes, YappyKids komanda ir padomājusi, lai YappyIcon būtu izcils piemērs ilgnoturīgai, dabīgai un mazulim nekaitīgai gultiņai, apvienojot drošību, simboliku un funkcionalitāti vienā produktā.

UzmanībuYappyIcon ir pieejama arī izmērā 140 x 70 cm 

YappyIcon gultiņai ar izmēru 120 x 60 cm ir speciāli paredzēts atsevišķi piepērkams pusaudžu sāns.

3 matrača bāzes augstums

Materiāls : Bērzs un Ozols

Rekomendējamais matrača izmērs: 120 x 60 cm

Tiek ražota pēc ES standarta.

YappyIcon kumode

Mazulim piedzimstot, ir ļoti svarīgi apkārt nodrošināt patīkamu vidi un telpu, lai, ienākot pasaulē apkārt būtu viss skaistais, drošais un dabīgais. YappyKids jaunākais izstrādājums YappyIcon kumode noteikti atbilst visiem nosacījumiem!

YappyIcon kumodes dizains ir speciāli pārdomāts, lai lieliski saderētu kopā ar YappyIcon bērnu gultiņu un priecētu ne tikai mazuļa, bet arī vecāku acis.
Tajā iestrādāts Y formas dizaina elements, kas veidojas kopā ar ozolkoka pārtinamo virsmu (virsma nopērkama atsevišķi).
Saliekot komplektā ar YappyIcon gultiņu, kuras dizainā parādās burts K, var saskatīt YappyKids logotipa burtus – YappyKids.

YappyIcon kumode ir ražota no stingra un dižciltīga materiāla – ozolkoka, kas to padara ildzīvojošu un ļoti izturīgu pret skrāpējumiem, kā arī MDF krāsotām detaļām.
Pateicoties tās izmēriem, kumode neaizņems bērnistabā daudz vietas, toties tajā esošās 3 atvilktnes nodrošinās pietiekamu plašumu, lai saliktu tajā visu nepieciešamo mazulim.

Papildus var iegādāties ozolkoka pārtinamo virsmu ar izmēriem:

• 650 mm (izmantošanai līdz mazuļa 6 mēnešu vecumam)
• 750 mm( izmantošana līdz mazuļa 12 mēnešu vecumam)


Materiāls : MDF un Ozols

Lakas un krāsas uz ūdens bāzes.

Un, protams, veicot pasūtījumu mūsu Interneta veikalā, Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma, neminot iemeslu. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem!

Iepazīstieties ar video un ieslēdziet skaņu! :)

794,22 € 854,00 €
Citi produkti